Lista czytelnicza: polecane wartościowe blogi (część 1)


Witajcie wszyscy. Tym postem zaczynam serię wpisów, które będą zawierać przede wszystkim interesujące blogi. (być może też inny rodzaj stron - zobaczymy!) Zakładam, że każdy post będzie zawierał linki do 10 dzienników internetowych, o różnej tematyce, które ja sam czytam i odwiedzam.

Kolejność jest losowa. Jeśli posiadasz wartościowy blog, to nie wahaj się przypomnieć o sobie w komentarzach. Dobra lecimy!

  1. Blog Maksymy - Maksy poznałem na forum schizofrenia.evot.org, gdzie pełni funkcje adminki. Lubię taką kategorie bloga, gdzie autorka w ciekawy sposób pisze o swoim życiu. Bez ściem i śmiesznych rad życiowych.
  2. Codeboy.pl - Alternatywna nazwa "Developer - Wannabe". Właściwie strona poświęcona informatyce. Nie wszystko mnie tu interesuję, ale znalazłem wartościowe rzeczy i postanowiłem tam czasem zaglądać.
  3. JanuszKochBlog - Tu taki tematy coachingowe. Trochę o rozwoju osobistym i pokonywaniu barier. Pan Janusz traktuje temat jak pasje, a ja mogę przeczytać rady na temat walki z fobią społeczną...
  4. Kod władzy - Blog śledzi i omawia tematy związane z różnymi absurdami rządów i wojen. Można znaleźć info o bezpieczeństwie w sieci, a czasem rzeczy pokrewne teorią spiskowym - racjonalnie przedstawione.
  5. OKIEM FILMOHOLIKA - Bardzo przyjemny blog o filmach i serialach. Schludny wygląd i konkretne teksty.
  6. Po napisach - A tutaj kolejna witryna stricte filmowa. W tej tematyce jeszcze na pewno coś dodam. Autora "po napisach" poznałem jeszcze, jak samemu tworzyłem recenzje.
  7. Kulturalna Pyra - Tutaj z kolei bardziej o kulturze. Dominują teksty na temat przedstawień teatralnych. Warto zajrzeć, żeby złapać zajawkę na jakiś spektakl.
  8. Nauka unlimited - Blog opisujący duży wachlarz tematów związanych z nauka i technologią. Też natura i zwierzęta. Jedyny minus - od paru miesięcy nie ma nowych wpisów.
  9. Oko na kulturę - Tu druga z kolei strona kulturalna. Jednakże tematy mówią o wielu różnych mediach. Spektakle, filmy, seriale, a nawet komiksy. Nawet znalazłem miejsce, żeby truć o moim rozumieniu Lucyfera.=P
  10. Waże słowa - Ten blog znalazłem dosłownie przed chwilą i jego jakość od razu mnie do siebie przekonała. Wygląd i teksty bardzo schludne. Dodatkowo autorka prowadzi podcast na youtubie i ma śmiesznie nie sprawiedliwie małą oglądalność. Ja wszystko subskrybowałem i z chęcią posłucham archiwalnych odcinków...
Na dziś to tyle. Myślę, że będzie trzeba na następny raz poszukać znowu czegoś o filmach. Blogi prywatne - które darzę wysokim priorytetem. I może jeszcze coś o poezji bym znalazł.

Pozdrowienia dla czytelników i bloggerów!

Komentarze

Prześlij komentarz

Błagam zniszcz mnie lub dodaj mi miłości.

Popularne posty z tego bloga

Spostrzeganie prawdziwych analiz tekstu jest niemożliwe w przypadku choroby świętego nasienia prawdy rozumianej jako 5 (brak kodu)

List do przyjaciół w więzieniu - naga prawda duszy

Życiówka(#45): O uzależnieniu i mojej chorobie, czyli podwójna diagnoza...