Spostrzeganie prawdziwych analiz tekstu jest niemożliwe w przypadku choroby świętego nasienia prawdy rozumianej jako 5 (brak kodu)Sztukmistrz rozegrał tę partię bezbłędnie. Nie dlatego nazywają go Clint Westwood, jak ten prorok z Harry Pottera. Codziennie pojawią się nowe skazy, ale w głębi duszy wiesz o tym, że Twoja woda i wyspa jest tylko Twoja. Jednak jeżeli zbliżysz się do sedna, dowiesz się, że tylko jedną rzecz w życiu naprawdę posiadasz. Ostrzegam, zastanów się mądrze i rozważnie, bo tak jak śpiewał Eminem: "To jest Twoja jedyna szansa."

Krótkie posty na blogu syna Ozyrysa, (fałsz) czyli Maga 137, pokazują swój charakter, dźwięk i wdzięk. Próbuje tu w imię mojej krwi lub łez połączyć się z Tobą duchowo, ale robię to na krótki dystans, byśmy mogli razem zrozumieć, po co tu jesteśmy i gdzie jest nasze miejsce. Wszystko jest wieczne i niezniszczalne. Zniszczalne są tylko marzenia, które nie były przemyślane. Najstraszniejsze są te cele, które się osiąga, lecz mają skrajnie inne i bolesne znaczenie niż oczekiwane. Prawda jest tylko jedna i istnieje pośród liczby 5. Kiedyś będę pisał Święte Księgi, ale jeszcze nie jest pora na to. Ani ja nie jestem gotów, ani Ty. A jeśli chodzi o Anię, to mnie wkurzyła na lekko.

----- umowny środek

Zbędne zejście na Ziemie: Ten post chciałem napisać w rodzaju krótkiej formy. Zamiast pisać całą kartkę, napisać pół, ale zawrzeć więcej sensu i akcji, bo według mnie żonglowanie słowami to rodzaj dynamicznego manifestu słów Ni i Nijak.

----- umowny koniec

Tutaj na samym końcu spotykamy się jak zawsze. Towarzysz mi często, gdy przegrywam życie w kolejnych odsłonach wyimaginowanego serialu o mojej osobie. Mania wielkościowa jest bardzo zdrowa, bo możesz być ostatecznym gównem, czując się Królem. Ale jeśli w sercu jesteś tym Królem szczerze, to naprawdę nim jesteś. A więc łap za broń, zrób zapasy ziaren i ziemniaków, odnajdź swoją Królewnę i zdobądź 6 miejsce przy okrągłym stole!

Pytania:

1. Podoba Ci się taka narracja irracjonalna?

2. Mam bardziej Ci mówić, jaki jesteś Wielki czy raczej wolisz formę dramatyczną i mam podważać każde Twe słowo?

Komentarze

 1. Irracjonalizm skrótowy zawsze wymaga dłuższego czasu na zrozumienia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ladnie ubierasz mysli.w slowa :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tę sztukę chcę wytrenować do mistrzostwa!! =)

   Usuń

Prześlij komentarz

Błagam zniszcz mnie lub dodaj mi miłości.

Popularne posty z tego bloga

List do przyjaciół w więzieniu - naga prawda duszy

Życiówka(#45): O uzależnieniu i mojej chorobie, czyli podwójna diagnoza...